Правоохоронців, що повернулися зі Сходу, нагороджували на Красному полі (ФОТО)

Опубліковано:

 Днями на Красному полі поблизу Хуста відбулося урочисте нагородження Почесними грамотами Закарпатської обласної державної адміністрації, обласної Ради та обласного військового комісаріату понад сотні закарпатських правоохоронців, які впродовж вересня забезпечували охорону громадського порядку та безпеку мирних жителів на буремному сході нашої держави. Захисникам вітчизни також вручили грошові премії.

Подякувати бійцям за хорошу службу та належне виконання службових обов'язків у зоні антитерористичної операції прийшли головний міліціонер краю Сергій Шаранич, його заступник і керівник закарпатської групи правоохоронців у зоні АТО Олександр Гебеш, голова Громадської ради при обласному УМВС Микола Желізняк, начальник Хустського міськвідділу міліції Василь Турдай, голова ветеранської організації закарпатської міліції Віктор Отовчиць, голова Хустської РДА Іван Рогач та інші.

 – Професія правоохоронця – захищати мир і спокій громадян. Кожен із вас у цьому непростому відрядженні проявив себе справжнім захисником, – звернувся до присутніх героїв начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич.- Ви стояли на сторожі безпеки мирних людей, оберігали їхніх дітей, у складних умовах підтвердили свій патріотизм і мужність, не зганьбивши закарпатців. За це вам велике спасибі й окрема вдячність вашим родинам за витримку і терпіння.

Це не останній наш виїзд до “гарячих точок” країни. Нині вас змінили інші працівники міліції нашої області. Я вірю у вас, у весь особовий склад закарпатської міліції, котра здатна з честю виконати покладені на неї державою обов'язки. З такими захисниками й патріотами в Україні обов′язково буде мир і спокій! З нами Бог і Україна! Слава Україні!

Очільник міліції нагородив кожного бійця, потиснув усім їм руки і вручив матеріальну допомогу.

 У знак шани та поваги до всіх захисників України, бійці спеціальної роти міліції поклали до підніжжя меморіалу квіти. А світлу пам`ять полеглих героїв Карпатської України вшанували хвилиною мовчання.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
 


Про Захід