На Перечинщині та Тячівщині продавали “лівий” алкоголь

Опубліковано:

– Якщо в пляшці горілки плаває муха – ця горілка може бути якісною і безпечною…? Напевно, що ні, – розповідають фахівці Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, які проводили перевірки суб'єктів господарювання в Перечинському та Тячівському районах.

Інспектори повідомляють, що є достатньо факторів, які з першого погляду можуть свідчити про те, що у вас у руках фальсифікат чи справжній якісний продукт, але присутність комах у пляшці – взагалі поза конкуренцією, – повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

За словами фахівців, щоб відрізнити підробку від оригіналу на полицях магазинів, насамперед потрібно дивитись чи немає осаду в пляшці, інших сторонніх тіл.

Звертайте увагу і на етикетки, на пляшках вони мають триматися рівно. Клей нанесений поздовжніми, або поперечними лініями. Тоді як у фальсифікованої продукції – на всю площу. Перевірити, чи не підпільна горілка, можна і за допомогою акцизної марки.

Так, на пляшках горілки, які було виявлено у перечинських і тячівських суб'єктів господарювання, була наклеєна марка акцизного податку не встановленого зразка. Працівники Головного управління Міндоходів вилучили горілку для відповідального зберігання. А бізнесменам “світить” штраф за порушення статті 18 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Шановні продавці алкоголю, звертаємо вашу увагу, що за виробництво, зберігання, транспортування, реалізацію алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку передбачено санкцію у розмірі 17000 гривень і більше.


Про Захід