Парламентські вибори в Закарпатті пройдуть під охороною ДСО

Опубліковано:

Поточний рік приніс українцям багато змін та нелегкі часи: зміна влади, підписання угоди про асоціацію з ЄС, а згодом її ратифікація. Чекають на громадян держави і зміна в Верховній Раді, а відтак Україна залишається на порозі великих змін. Однак те, якими вони будуть, залежить від кожного жителя країни. Незмінно на варті, задля забезпечення порядку та безпеки під час виборчої кампанії, перебуватимуть правоохоронці, серед них і працівники Управління Державної служби охорони в Закарпатській області.

– Забезпечення мирного проходження волевиявлення, охорона приміщень виборчих дільниць, недопущення зриву роботи на дільницях та Центральній виборчій комісії – основне завдання правоохоронців, – запевняє заступник начальника УДСО в Закарпатській області підполковник міліції Сергій Бондар.
– Весь особовий склад по всій області на 100 відсотків готується до патрулювання та охорони в посиленому режимі. Працівники Державної служби охорони разом з міліціонерами області будуть проходити відповідний інструктаж. Можу запевнити, що правоохоронців забезпечимо всім необхідним матеріально-технічним обладнанням, – наголосив Сергій Олександрович.
Вже розпочато і забезпечення дільниць засобами охорони ДСО. І хоч на Закарпатті, порівняно з іншими регіонами, зазвичай, вибори проходять мирно, державні охоронці обіцяють бути пильними.

– З огляду на ті події, що сьогодні відбуваються в нашій державі, чекати на виборах можна будь-чого. Незалежно від того, які ситуації чекають нас, обіцяємо виконати покладені на нас завдання. В свою чергу, хочеться звернутися до жителів області: якщо ви помітили протизаконні дії на виборах або під час передвиборчої кампанії (застосування тиску, погроз або підкуп голосів), просимо одразу звертатись до міліції. ДСО докладе всіх зусиль, аби жителі краю мали можливість безпечно зробити свій вибір, – запевнив заступник начальника УДСО в Закарпатській області Сергій Бондар.

УДСО при УМВС України
в Закарпатській області


Про Захід