Воловецькі чиновники зривають опалювальний сезон

Опубліковано:

 Як повідомив прокурор Воловецького району Олександр Братюк: “Нами проведено перевірку з дотримання Бюджетного кодексу України та Закону України “Про здійснення державних закупівель” в діяльності управління освіти, молоді та спорту Воловецької районної державної адміністрації. Виявлено ряд порушень бюджетного законодавства і поставлено вимогу про негайне усунення порушень”.

Зокрема, перевіркою встановлено, нецільове використання коштів на загальну суму понад 7,5 тис.грн., яке допушено головним бухгалтером. Крім того, виявлено порушення вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель” в діяльності вказаного управління.

Так, у травні поточного року управлінням освіти, молоді та спорту Воловецької РДА було оголошено про проведення процедури закупівлі 470 тонн вугілля кам'яного. Комітетом з конкурсних торгів було визнано переможцем підприємця, з найбільш економічно вигідною пропозицією на конкурсних торгах.
І хоча передбачений законом термін для укладення договору про закупівлю вугілля з переможцем, вже сплив, члени тендерного комітету досі не вжили, передбачених законодавством заходів, що ставить під загрозу зрив опалювального сезону.

За результатами перевірки прокуратурою Воловецького району внесено подання начальнику управління освіти, молоді та спорту Воловецької РДА з вимогами про усуненню виявлених порушень та недопущення їх у подальшому та притягнення винних осіб до відповідальності.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід