Пригоди неповнолітніх злочинців

Опубліковано:

 Зранку, близько 09.00 год. до мукачівської міліції надійшло повідомлення про крадіжку дитячого велосипеду та машинки на дистанційному керуванні.

Вартість викраденого становила, як повідомили власники, близько 1,5 тисяч гривень.
На місці події правоохоронці з`ясували, що невідомі проникли до приватного дворогосподарства і з-під будинку, де знаходились дитячі речі, викрали їх.
Працівники слідчо-оперативної групи одразу опитали сусідів, оглянули місце події і вийшли на слід юних зловмисників. Двоє однокласників, які незважаючи на велику собаку,проникли до чужого приватного будинку, і один одному передали через огорожу дитячі велосипеди.
Того ж дня школярі машинку сховали у канаві, а на велосипеді вирішили покататись.
Так, за кілька годин, працівники міського відділу знайшли крадені речі. Школярі, які виховуються у неблагополучних сім`ях, спочатку категорично заперечували свою причетність до крадіжки, проте, заплутавшись у показах, зізнались у вчиненому.
Зараз працівники міліції з неповнолітніми, які раніше не притягувались до кримінальної відповідальності, провели профілактичну бесіду. Діти, в свою чергу запевнили, що востаннє спокусились на чуже, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.


Про Захід