Де «Говерла» проводитиме підготовку до нового чемпіонату України?

Опубліковано:

 Як і де “Говерла” проводитиме передсезонну підготовку до нового чемпіонату України, чи завершено командою процедуру її атестування, поцікавилися в генерального директора футбольного клубу Івана Шіца.

Іване Тіберійовичу, в попередніх коментарях ви зазначили, що клуб пройшов атестацію. Цікаво на яких умовах?

– Так, “Говерла” пройшла атестацію в Федерації футболу України умовно. Для того, щоб зняти “умовність” допуску, адміністрація нашого клубу має до кінця поточного тижня повністю погасити наявну заборгованість перед гравцями та працівниками. Також маємо зобов'язання це зробити й згідно з рішеннями спортивного арбітражного суду Лозанни перед кількома футболістами, що в минулому захищали кольори нашої команди. Якщо все це буде зроблено, то ми стаємо повноправними учасниками прем'єр-ліги в сезоні 2014/2015. Дуже сподіваюся, що до п'ятниці, 20 червня (розмова відбулася в середу) всі ці питання з порядку денного будуть зняті.

Команда вже розпочала підготовчий процес?

– Футболісти приїдуть до Ужгорода в п'ятницю (20 червня). Заплановано, що з ними зустрінеться віце-президент Олександр Шуфрич й обговорить із гравцями нові умови співпраці. Тому жодних новин стосовно кадрових змін у складі “Говерли” повідомити наразі можу.

Де ж проходитиме навчально-тренувальний цикл?

– У головного тренера є кілька планів проведення передсезонних зборів. Очевидно, що перший збір пройдемо в Ужгороді. Щодо наступних етапів підготовки маємо кілька варіантів: Угорщина, Свалявський або Ужгородський райони нашої області. В ході зборів обов'язковими будуть контрольні поєдинки проти українських, словацьких та угорських клубів.

За підсумками сезону в класі підвищилися дитячо-юнацькі команди “Говерли”. Це вплине в майбутньому на кадровий потенціал?

– Дуже добре, що закладається кадрова перспектива й у наступному чемпіонаті чотири наші команди виступатимуть у вищій лізі ДЮФЛ. Певен, що багато з нинішніх вихованців нашої школи в майбутньому виходитимуть на поле в футболці головної команди краю.

Розмову записав
Роман СЕНИШИН, “Новини Закарпаття”

Про Захід