Закарпатці забезпечать громадський порядок в рідному краї

Опубліковано:

 Сумлінні громадяни Ужгородського району не бажають залишатись осторонь подій в державі та виявили бажання брати участь у забезпеченні громадського порядку в рідному краї.

В умовах соціально-політичної нестабільності в державі, одним із першочергових завдань міліції є забезпечення охорони громадського порядку, прав і свобод громадян.
Так, в населених пунктах Ужгородського району все більше громадян виявляють бажання створювати громадські формування по охороні громадського порядку та державного кордону.
От і мешканці сіл Холмок, Минай та Розівка звернулися до голови Холмівської сільської ради Тетяни Вачілі з проханням створити на території сільської ради громадське формування. Активісти сіл виявили бажання у тісній взаємодії з працівниками міліції брати участь у забезпеченні громадського порядку та оберігати спокій своїх близьких та рідних.
З аналогічним проханням про створення громадського формування на території Великогеївської сільської ради звернувся пенсіонер органів внутрішніх справ Іван Калита. Він переконаний, що тільки у тісній співпраці міліції з населенням можна досягти максимального рівня забезпечення громадського порядку, прав і свобод кожного громадянина.
Правоохоронці вдячні громадянам за проявлену ініціативу, адже підтримка суспільства наразі дуже необхідна, пише Ганна Дан, Ужгородський РВ УМВС.


Про Захід