В Ужгороді вчать психологічному орієнтуванню перед відправкою в зону АТО

Опубліковано:

Сьогодні, 7 жовтня, в Ужгороді проходить, теоретико-практичний семінар “Особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість та ріст”. Організатори анонсували місцем проведення заходу малу зала Закарпатської ОДА, однак кількість охочих пройти навчання виявилася такою, що довелося перебратися до більшої сесійної зали. Учасники навчання з'їхалися з усіх куточків Закарпаття.

На семінарі психотерапевти та психологи розглядають актуальні сьогодні теми, зокрема, розберуть питання роботи з військовими: психологічне орієнтування перед відправкою в зону АТО, робота з пораненими в госпіталі, робота із сім'ями загиблих та постраждалих.

Лекторами на заході є Сидоренко Андрій, менеджер УСП, Виконавчий директор Українського психотерапевтичного університету (УПУ), та Винницький Микола, психіатр КЗ “ЛОКПЛ”, координатор ініціативи РА Центр.

За словами Андрія Сидоренка, такі навчання є регулярними, і на Закарпатті вони не випадково: приїхати в обласний центр їх запрошували ще в квітні: “На заняттях ми інтегруємо різні методи, які використовують ізраїльтяни і американці, із застуванням нашого досвіду безпосередньо в Україні. Навчання спрямоване насамперед на підвищення компетенції психотерапевтів, психологів, соціальних працівників − усіх тих, хто працюють в “допомагаючи” професіях. Робиться це для того, аби знати краще, що робити в наших умовах, і таким чином допомагати іншим, але так само допомагати і фахівцям у їх роботі із власним стресами та травматичними переживаннями.”


Про Захід