Завтра в Ужгороді боротимуться зі стресом

Опубліковано:

 У вівторок, 7 жовтня 2014 р. в м.Ужгороді в малому залі ОДА проходитиме теоретико-практичний семінар “Особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість та ріст”.

Впродовж програми будуть розкриті такі теми:
1. Стрес, травматичні події. Безпосередні реакції на стрес.
2. Пост-травматичний стресовий розлад – симптоми, супутні розлади. Профілактика для попередження розвитку ПТСР.
3. Психологічна гнучкість (resilience), гнучкість спільноти. Модель BASIC Ph (MooliLahad, Israel).
4. Перша психологічна допомога. Кризова інтервенція.
5. Опрацювання травматичних переживань: підходи, практичні заняття.
6. Як допомогти собі та іншим в ситуації тривалого стресу і напруги: вправи на роботу з диханням, тілом. Концентрація уваги. Застосування уяви.
7. Як працювати над собою та допомогти іншим, щоб досягти відчуття безпеки, покращити самоконтроль та збільшити самоефективність. Як досягати психологічного росту і розвитку.
8. Робота з військовими: психологічне орієнтування перед відправкою в зону АТО, робота з пораненими в госпіталі, робота із сім'ями загиблих та постраждалих.

Організатор проведення: Закарпатський осередок Української спілки психотерапевтів, Центр Психологічної служби та кризових станів

ЛЕКТОРИ:
Сидоренко Андрій, менеджер УСП, Виконавчий директор Українського психотерапевтичного університету (УПУ), психотерапевт Реєстру психотерапевтів УСП, учасник навчальних програм Єльського університету (НьюХейвен, США) та Польського інституту інтегративної психотерапії (м. Краків) по роботі з тривожними та стресовими станами.
Винницький Микола, психіатр КЗ “ЛОКПЛ”, психотерапевт за напрямком “психоаналітична психотерапія”, координатор ініціативи РА Центр, член Асоціації EMDR-Україна.

Початок роботи семінару з 9.30.
Увага! Представникам ЗМІ, які бажають отримати інформацію та коментарі організаторів та учасників семінару приходити до початку семінару на 9.05-9.10 або на 12.30 (початок перерви семінару)


Про Захід