У кандидата «Народного фронту» реклама без вихідних даних

Опубліковано:

 В Ужгороді 4 жовтня зафіксована поява зовнішньої реклами кандидата від “Народного фронту” в окрузі № 68 Олександра Довгоша.

На деяких плакатах з агітацією кандидата відсутня інформація з вихідними даними.

Зокрема, така зовнішня реклама помічена на проспекті Свободи біля обласної бібліотеки та на перетині вулиць Капушанської та Достоєвського.

У коментарі Олександр Довгош зазначив, що інформацію про відсутність необхідних даних на плакатах отримав від спостерігача ОПОРИ. Кандидат сказав, що така помилка буде виправлена найближчим часом.
Олександр Довгош додав: представники штабу у п'ятницю, 3 жовтня, не встигли перевірити, як виглядає нова реклама через погані погодні умови.
Водночас, на іншій агітаційній продукції партії “Народний фронт”, що зафіксована в Ужгороді, є інформація з вихідними даними.

Згідно з частиною 7 статті 69 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, “друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск”.

Частина 23 статті 74 цього ж Закону гласить: “Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск”.


Про Захід