Ужгородців запрошують взяти участь у “Червоній руті”

Опубліковано:

  11 жовтня 2014 року у м. Ужгород в Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі ім. Юрія Августина та Євгена Шерегіїв (вул. Л.Толстого,12) відбудеться Закарпатський обласний відбірковий конкурс ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики “Червона рута”.
Організатори конкурсу: Закарпатська обласна державна адміністрація, Управління культури Закарпатської ОДА, Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

Запрошуємо Вас взяти участь в Закарпатському обласному відбірковому конкурсі фестивалю “Червона рута”. У разі Вашої згоди, просимо надіслати заявку-анкету на нашу електронну адресу [email protected] та копію надіслати на електронну адресу місцевих організаторів [email protected] в Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури (м. Ужгород, вул. А.Волошина, 18, поверх 2, телефони для довідок: 23-40-35, 23-60-35). Просимо обов'язково зателефонувати та переконатись, чи отримали від Вас заявку-анкету місцеві організатори та повідомити про це нам.

Участь у конкурсі безкоштовна. Основна вимога для конкурсантів – виконання трьох пісень українською мовою.

Реєстрація учасників Закарпатського обласного відбіркового конкурсу фестивалю “Червона рута” відбудеться 11.10.2014р. о 9.00 год в приміщенні Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру ім. Юрія Августина та Євгена Шерегіїв (вул. Л.Толстого,12) Під час реєстрації буде визначений порядок виступів конкурсантів. Початок конкурсу о 10.00 год.
До листа прикріплюємо заявку анкету.

З повагою, Адміністративний відділ фестивалю
Дивіться музичний відеоканал фестивалю “Червона рута” в YouTube
 


Про Захід