В Ужгороді символічно об’єднали Україну національним прапором (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано:

Сьогодні, 5 жовтня, в Ужгороді відбувся політичний мітинг на підтримку реформ президента України Петра Порошенка та водночас на підтримку кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу №68, висунутого пропрезидентським блоком, Роберта Горвата.

Для участі в мітингу приїхали представники Блоку Петра Порошенка полковник Юлій Мамчур, військовий, який став символом незламності української армії під час анексії Криму російськими військовими, народні депутати Валерій Пацкан, Ірина Луценко, Павло Розенко.

Також мав відвідати Ужгород відомий журналіст Мустафа Найем. На жаль, Мустафа був вимушений залишитися в Києві, оскільки бере участь в судах, які дозволяють взяти участь в виборах одіозному Валерію Хорошковському, хоча він, всупереч українському законодавству, не проживав останні 5 років на території України.

На мітинг зібралося близько тисячі ужгородців і гостей міста (кількість умовна, оскільки люди постійно приходили або йшли).

Учасники мітингу розповіли, чому вони йдуть до парламенту, підтримуючи президента України Петра Порошенка, та як бачать свою роботу в майбутньому парламенті.

Окрім політиків участь в мітингу взяли волонтери, молоді активісти, а також закарпатські солдати, нещодавно звільнені з полону терористів з ДНР та ЛНР. Хлопці, зокрема, подякували Валерію Пацкану, котрий брав участь в їхньому звільненні з полону.

“Завдяки його зусиллям ми зараз можемо говорити з вами”, – зазначив один зі звільнених.

Свою місію представники Блоку Порошенка бачать в тому, щоб допомогти президенту України втілити в життя заплановані ним реформи. Для цього, вважають вони, важливо отримати в парламенті більшість, тобто 226 мандатів, щоб не ставати заручниками “золотих акцій”, тобто сил, які торгуватимуть своїми голосами заради посад у владі.

Що ж стосується Роберта Горвата, ужгородського підприємця й мецената, то, як він пояснює, в попередні роки навіть сам не думав, що колись балотуватиметься в нардепи, однак наразі склалася така ситуація, що у владу можуть повернутися представники колишньої влади, які, зокрема, теж призвели до катастрофічних подій в країні. Це дуже актуально й для Ужгородщини, де в нардепи знову балотується колишній член команди Януковича.

Щоб цього не допустити, він вирішив балотуватися.

На завершення мітингу був розгорнутий великий, маже 300-метровий стяг України, який об'єднав всіх присутніх на мітингу і був зшитий Іриною Луценко. Цей флешмоб символізував під синьо-жовтим стягом.

Про Захід


Про Захід