Політики від Порошенка проти «люстрації через сміттєві баки»

Опубліковано:

Політики з Блоку Петра Порошенка не бачать нічого позитивного в так званій “народній люстрації” – мова про хвилю закидування в сміттєві баки депутатів, а також побиття Нестора Шуфрича в Одесі. Хоча й розуміють ненависть людей до окремих одіозних політиків.

Про це вони говорили на прес-конференції в Ужгороді.

“Ми безумовно за люстрацію, – зокрема запевнив нардеп від партії “УДАР” Павло Розенко. – Ми пройшли через Майдан та вигнали президента Януковича, всією нацією обрали президента Порошенка. Ми були категорично за проведення позачергових виборів до Верховної Ради, хоча багато колег навіть з демократичного табору виступали проти. Вважаю, що ці вибори стануть другим етапом люстрації. Далі – прийняли закон, який ставить дуже жорсткі умови перед людьми, які хочуть працювати на державній роботі. Особисто я за законну люстрацію”.

Але ми не повинні змагатися в тому, хто кому більше наб'є морду чи засуне у смітник. Останні такі факти більше нагадують переслідування власних інтересів якихось окремих людей. Я проти фізичних розправ. Суспільство вимагає рішучу люстрацію і ми це підтримуємо”.

Колега Павла Ірина Луценко вважає, що дуже часто людей свідомо накручують, після чого вони не хочуть йти на діалог. В результаті це призводить до розділу в суспільстві, який найбільш вигідний Володимиру Путіну, але аж ніяк не Україні.

” Давайте не уподоблюватися тим, хто катує людей”, – закликала вона.

“Люстрація не повинна перетворюватися на особисту помсту”, – підсумував нардеп Валерій Пацкан.

Про Захід


Про Захід