Після прийняття закону про люстрацію мені подзвонили в паніці близько 300 працівників прокуратури, — Валерій Пацкан

Опубліковано:

Представники Блоку Петра Порошенка, які сьогодні відвідали Ужгород для участі в мітингу за реформи, переконані, що Президент підпише закон про люстрацію в найближчі дні, а результати від його втілення в життя позитивно відіб'ються на українській владі.

“Закон про люстрацію буде підписаний президентом, – запевнила народний депутат Ірина Луценко на прес-конференції, що відбулася після мітингу. – Хоч він і не зовсім досконалий та місцями популістичний, але допоможе провести люстрацію. Після реформи, переконана, на важливі посади будуть призначатися професіонали, а не люди за квотним принципом, лояльні керівнику області чи голові облради”.

“Я є одним з авторів закону про люстрацію, – нагадав нардеп Валерій Пацкан. – Лише в день, коли проголосували за цей закон, мені подзвонили близько 300 працівників прокуратури. У них паніка. Переживають, що з ними тепер буде. Хоча чого переживати? Якщо ти чесний, люстрацію пройдеш успішно”.

На думку депутатів, така паніка співробітників правоохоронних органів – краще свідчення того, що закон про люстрацію буде ефективним.

Про Захід


Про Захід