Роберт Горват балотується в нардепи, щоб не бачити в парламенті регіоналів

Опубліковано:

“Я ніколи не планував іти в політику. Три-чотири року говорив, що не хочу бути публічною людиною але так сталося, що ми усвідомили: немає, кому йти”, – так пояснив своє рішення балотуватися до парламенту на окрузі №68 кандидат від Блоку Петра Порошенка Роберт Горват.

Про це він сказав на прес-конференції в Ужгороді.

Горват каже, що рішення приймав не одноосібно, а порадившись зі всіма обласними однопартійцями.

“Я в УДАРі більше 3 років і це рішення ми приймали колегіально з однопартійцями. Я не бачу зараз гідних кандидатів з тих, хто є в 68-му окрузі. Ми бачимо, яка складається ситуація – понад 300 колишніх нардепів балотуються в ВР. І серед них – багато колабораціоністів і сепаратистів. Але вони добре знають виборчі технології і можуть знову потрапити до парламенту”, – пояснив він.

Кандидат також пояснив, чому балотується саме від БПП. З його слів, він дуже поважає Петра Порошенка і вважає його найосвіченішим президентом в історії незалежної України, який здатен втілити в життя необхідні державі реформи, якщо матиме підтримку команди в парламенті.

Також Роберт Горват сказав, кого вважає своїми головними опонентами на окрузі.

“Це ті сили, які хочуть розмити моє електоральне демократичне поле. Чомусь на окрузі зареєструвалися Віктор Щадей, Павло Чучка, Юрій Світлик. Ми переконували Юрія Світлика зареєструватися кандидатом в окрузі №70 (центр – Свалява. – Авт.), де взагалі погано з конкуренцією. Він відмовився”, – каже кандидат.

“Чому Щадей 7-8 днів тому говорив, що не йде в депутати, а в останній день зареєструвався? Бо отримав команду з Мукачева”, – додав народний депутат Валерій Пацкан.

“Тут відбувається велика гра. Є депутати з минулих часів, які працюють так само, як і раніше. Якщо демократичні сили розпорошать голоси, пройдуть старі люди”, – підсумував Горват.

Про Захід

 


Про Захід