В ужгородському окрузі використовують технологію розсіювання голосів

Опубліковано:

Сьогодні, 5 жовтня, в Ужгороді відбувся мітинг на підтримку реформ Президента України Петра Порошенка, а також на підтримку кандидата в народні депутата по округу №68 Роберта Горвата, якого, нагадаємо, Блок Петра Порошенка (БПП) назвав своїм кандидатом ще 14 вересня.

Участь у мітингу взяли народні депутати України Ірина Луценко, Валерій Пацкан та Павло Розенко, а також легендарний полковник Юлій Мамчур та, власне, кандидат Роберт Горват.

А після мітингу його учасники дали прес-конференцію для місцевих ЗМІ.

Першим же питанням прес-конференції стали взаємостосунки представників БПП з родиною Балог. Нагадаємо, три рідні брати Балоги, а також їхній двоюрідний брат Василь Петьовка, хоч і висунулися як самовисуванці в чотирьох закарпатських округах, однак отримали й підтримку президентського блоку.

Втім, на переконання журналіста, який задавав питання, незважаючи на нібито перебування в одній команді, Балога працює проти висуванця від БПП на Ужгородщині. Свідченням цього журналіст вважає висування в кандидати по округу наближених до Віктора Балоги депутата Ужгородської міськради Павла Чучки та в.о. міського голови Віктора Щадея.

“В Ужгороді та Ужгородському районі у нас один кандидат – це Роберт Горват. Все інше – це технології, оцінювати які повинні ви, журналісти”, – наголосив П. Розенко.

“Це передвиборчі технології, – погодилася з колегою І. Луценко. – Очевидно, що це їхня технологія розпилювання голосів. Тому треба думати головою перед тим, як віддавати свої голоси в день виборів. На сході України люди сотнями віддають свої життя, щоб ми жили краще. Потрібно це розуміти і відповідально ставитися до свого вибору, щоб ми могли жити кращій країні”.

Валерій Пацкан додав, що вважає реєстрацію значної кількості кандидатів з демократичного табору зробленою для того, щоб відбирати голоси.

“За 4 роки ми не прогиналися, не прогинаємося і зараз не прогнемося. Я несу за це персональну відповідальність. Від Блоку Порошенка на Ужгородщині єдиний кандидат – це Роберт Горват. Інші кандидати зареєстровані, щоб відбирати голоси”, – вважає він.

За словами політика, команда Горвата вестиме перемовини з кандидатами, які матимуть малу підтримку серед виборців, щоб вони знімали свої кандидатури.

Про Захід


Про Захід