У Мукачеві ДСО ловила нічного грабіжника

Опубліковано:

Днями о 03.20 ночі на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони в Закарпатській області надійшов сигнал “Тривога”. На допомогу закликав сигнал з магазину однієї з мереж мобільного зв'язку, що знаходиться в місті Мукачево.

Спеціальний наряд Державної служби охорони прибув на місце події вже за дві хвилини після спрацювання. Купа скла з розбитої вітрини – те, що побачили правоохоронці. Зловмисник вже встиг накивати п'ятами з місця, де хотів збагатитися. Та далеко втекти молодому жителю Мукачівського району не вдалось. Втікача з награбованою електронною технікою впіймали за лічені хвилини під час обстеження прилеглої до магазину території. Хоч відчайдух, побачивши наряд охоронців, намагався викинути поцуплені речі, які були при ньому, та втекти, втілити в життя задумане йому так і не вдалося – його було затримано.

Під час поверхового огляду в затриманого було вилучено ноутбук та три мобільні телефони .

Також на місце пригоди було викликано представників УМВС, що й займатимуться надалі горе-втікачем. Наразі по даному факту триває слідство, — повідомляє “Магнолія-ТВ” з посиланням на УДСО при УМВС України в Закарпатській області.


Про Захід