Соціум

Із Закарпаття за серпень мігрувало три сотні осіб

У Закарпатської області за серпень 2016р. міграційними потоками було охоплено 665 осіб, зокрема прибуло – 362, а вибуло 303 особи, що зумовило міграційне зростання в кількості 59 осіб. У межах області переміщувались 458 осіб, між регіонами України – 175 осіб, 31 особа – між Закарпаттям та іншими країнами.
Найбільші міграційні зміни відбуваються за рахунок зовнішньої міграції. Її складовими є міждержавний та міжрегіональний обмін.
За серпень поточного року із Закарпатської області за межі країни вибуло 28 міждержавних мігрантів. Центрами еміграції громадян області залишаються: Угорщина – 19 осіб, Чехія – 3 особи, Австрія – 2 особи. Еміграція в ці країни призводить як до кількісних, так і до якісних втрат населення, оскільки область залишають особи працездатного віку із високим професійним потенціалом.
У межах України найбільш активний рух населення спостерігався, як і в попередні роки, між такими регіонами: Львівською областю – 31 особа, Івано-Франківською – 14 осіб, м.Київ – 12 осіб, Донецькою – 10 осіб та Житомирською – 10 осіб. У зв’язку із ситуацією в Україні із тимчасово окупованої території АР Крим та м.Севастополь в область прибула 1 особа.
Загалом міграційний приріст зафіксовано в Ужгородському, Іршавському, Рахівському, Свалявському, Воловецькому районах та у м.Чоп. В інших містах та районах зафіксований відтік населення.

Наталія Яцкулич начальник відділу аналізу даних демографічної та соціальної статистики
Головного управління статистики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 51 = 60