Іван Балога попросив призначити в області Закарпатського прокурора

Опубліковано:

Сьогодні, 4 жовтня, відбулося офіційне представлення голови Закарпатської обласної адміністрації Василя Губаля. Указ президента Петра Порошенка зачитав заступник голови Адміністрації Президента України, Ігор Гринів. Ігор Олексійович привітав голову ОДА з призначенням, побажав успіхів та висловив сподівання, що Василь Іванович почне успішно втілювати президентські реформи в життя. Зокрема, відзначив Ігор Гринів, йдеться про боротьбу з корупцією на всіх рівнях та європейський вектор державної політики.

Голова обласної ради Іван Балога під час вітального слова також побажав успіху новопризначеному голові ОДА та звернувся до заступника Глави Адміністрації Президента з несподіваним проханням: дати Закарпаттю місцевого прокурора. А заступник міського голови Чопа, Ольга Бізіля попросила розглянути таке саме питання щодо керівника обласної міліції Сергія Шаранича.

У відповідь Ігор Гринів зазначив, що Президент знає про таку ситуацію в області, але наголосив, що варто акцентувати на тому, що всі ми українці, і особливо важливо пам'ятати це тепер, коли Україна перебуває у стані війні. Також, пояснив Ігор Гринів, на жаль, не завжди контроль земляків на місцях якось впливає на нечистоплотних чиновників та керівників різних рівнів.

 

Про Захід


Про Захід