Ужгородських вчителів привітали з професійним святом (ФОТО)

Опубліковано:

В п'ятницю, третього жовтня, кращих педагогів міста Ужгород вітали з нагоди їх професійного свята. Урочистості проходили в залі Ужгородської міськради.

Вітали педагогів, зокрема, депутати міськради і також вчителі – директор ЗОШ №5 Петро Кендюх та екс-директор Лінгвістичної гімназії Петро Мегеш, в.о. міського голови Ужгорода Віктор Щадей, начальник міської освіти Оксана Бабунич, а також народний депутат України Валерій Пацкан та кандидат в народні депутати по ужгородському округу Роберт Горват.

Зокрема, Петро Мегеш оголосив переможців педагогічного конкурсу, який щорічно проводить у місті вчительська профспілка.

З вітальним словом до педагогів звернувся Валерій Пацкан.

Він подякував вчителям за багаторічну важливу роботу по виховуванню ужгородських дітей, незважаючи на численні труднощі, з якими багато років стикаються педагоги, часто відчуваючи байдужість з боку влади.

Валерій Васильович розказав, що його мама також вчителька на пенсії і коли вона питає сина, чому в неї пенсія 1300 гривень у той час, як у того, хто все життя лише папери перекладав з місця на місце, в кілька разів більша, він не знає, що їй відповісти. “Я розумію, що як депутат, теж несу відповідальність за таку ситуацію. Але ви всі бачили, що попередня Верховна Рада менше всього цікавилася станом освіти та інших соціальних питань. Вірю, що на цей раз до парламенту пройдуть люди, які перейматимуться такими питаннями й працюватимуть, щоб за свій важкий труд вчителі мали змогу достойно жити”, – зокрема сказав Валерій Пацкан.

Не чужою професія педагога є й для Роберта Горвата, кандидата в народні депутати по Ужгородщині. Його мама віддала цій професії кілька десятків років життя.

Роберт Іванович щиро привітав присутніх в залі з їхнім святом. Він нагадав, що раніше в селах робота вчителя вважалася однієї з найбільш шанованих, тому вчителям, від яких залежала освіченість сільських дітей, висловлювали повагу та вдячність всі односільчани.

Пан Роберт висловив переконання, що завдяки реформам, які новий парламент зможе втілити в життя спільно із Президентом України, професія вчителя стане такою ж престижною, як колись, молодь знову захоче йти на цю роботу, а рівень благополуччя людей, яким ми довіряємо виховання майбутнього України, буде вартим їхньої роботи.

Вітали педагогів у цей день і інші політики та представники влади, зичили їм успіхів і задоволення від свої роботи. А також перед ними виступали зі співами, танцями, гумористичними сценками ужгородські школярі.

Про Захід


Про Захід