Переможців конкурсу” Мій рідний край” нагородили

Опубліковано:

Гетьман краю Височина Їржі Бєгоунек, голова обласної ради Іван Балога сьогодні в “ПАДІЮНі” нагородили переможців та лауреатів конкурсу шкільного малюнку “Мій рідний край”, – пише прес-служба Закарпатської облради.

Його організаторами є край Височина Чеської Республіки, департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

Конкурс проведено серед учнів – гуртківців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 16 міст і районів області віком 7 –10 років. Загалом в конкурсі взяло участь 698 дітей. 160 робіт – переможців міського та районного етапу конкурсу представлено на обласній виставці.

Він пройшов у два етапи – протягом травня і червня – на рівні районів (міст), а в серпні-вересні – на обласному рівні. За підсумками районного (міського) конкурсу відібрано по 10 кращих робіт на обласний етап – виставку, яка влаштована у фойє ІІ поверху Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “Падіюн”.

“Я щиро радий, що такий конкурс ми змогли провести. В ньому взяла участь майже сімсот дітей із усіх куточків Закарпаття. Це свідчить про вагу конкурсу. Впевнений, що серед його учасників є і майбутні професійні митці”, – звернувся до присутніх у залі гетьман ЇржіБєгоунек.
Голова облради Іван Балога подякував педагогам за цю чудову подію, й привітав освітян з професійним святом.

“Талант треба виховувати з дитинства. Наші спільні з чехами проекти спрямовані в першу чергу на підтримку підростаючого покоління. Сьогодні на конкурс представлені унікальні роботи, адже діти бачать свій рідний край щирим серцем”, – вважає керівник ради.

Керівництво Височини та Закарпаття вручили призи переможцям та лауреатам конкурсу “Мій рідний край”. Перше місце на конкурсі здобула ЮдітМужаї, семирічна вихованка Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншинза роботу „У рідному краї і серце співає”. Друге посіла восьмирічна вихованка Міжгірського районного Будинку дитячої творчості на базі Синевирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольга Росінкоза роботу „Моє село”. Третє місце – за десятирічною Ольгою Вербищук. Так оцінили вихованку Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості за роботу„Велика родина”.

 


Про Захід