Завтра футболісти «Говерли U-17» гратимуть з ФК «Львів”

Опубліковано:

 У суботу, 4 жовтня, о 12:00 на мукачівському стадіоні “Спартак” відбудуться матчі 4-ого туру ДЮФЛ, де старші “говерляни” U-17, та U-15 гратимуть проти однолітків з ФК “Львів”.

Підопічні Золтана Сільваші за два тури поки не здобули жодного залікового пункту. Якщо у матчі проти “Карпат”, львівяни не дали гостям можливості зачепитися за результат, то в Закарпатському дербі, проти СДЮШОР-у, нічийний результат “говерляни” втратили через прикрий пенальті. Тепер, футболістам “Говерли U-17” необхідно довести свою боєздатність у матчі проти теперішнього лідера у групі 4, ФК “Львів”. Якщо у перших двох турах львів'яни здобули перемогу над суперниками з мінімальним рахунком, 1:0. То в останньому поєдинку футболісти “Львова” набрали обертів, і обіграли вихованців ДЮСШ “Тернопіль” з рахунком 3:0. Окрім того, гонку бомбардирів у четвертій групі U-17, одноосібно очолює Володимир Якімець, котрий за три тури зумів тричі розписатися у воротах суперників. Чи пройде цей матч за сценарієм притчі “про Давіда та Голіафа”, зможете переконатися вже завтра, о 12.00 год., на мукачівському стадіоні “Спартак”.

Одразу після матчу старших “говерлян”, відбудеться поєдинок між складами команд U-15, “Говерла” – “Львів”.

А от ФК “Говерла U-16 та U-14” зіграють на виїзді, проти моршинської “Скали”. Виступи підопічних Івана Фізера поки найвдаліші, серед інших вікових груп. За три тури чемпіонату ДЮФЛ, в їх активі 4 залікові пункти. У “Говерли U-14” – 1.

Олександр Бодня

Інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід