Як край Височини допомагає Закарпаттю

Опубліковано:

Сьогодні зранку гості з чеської Височини, які цими днями перебувають на Закарпатті побували в дитсадку № 18 Мукачева, що по вулиці Індустріальній. Завдяки співпраці Височини та Закарпаття тут цьогоріч замінено на енергозберігаючі 104 вікна і 10 дверей. Фінансували роботи чеський край, обласний та міський бюджети. В закладі побували гетьман Височини Їржі Бєгоунек, голова облради Іван Балога, Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл, депутат облради Андрій Балога. Виданню “Про Захід” повідомила прес-служба облради

“На сьогодні в дитсадку виховується 256 дітей. Роботи зроблено на високому рівні. Заміна вікон на енергоощадливі дасть змогу економити на енергоносіях. Окрім того, в садочку буде тепліше”, – запевняє начальник міського управління освіти, депутат облради Михайло Мотильчак.

“Ми раді, що наше партнерство приносить користь, і в першу чергу підростаючому поколінню. Будемо й надалі співпрацювати з Мукачевом”, -запевнив гетьман Їржі Бєгоунек.
Для гостей закладу дітки вручили сувеніри виготовлені в дитсадочку. В свою чергу дорослі теж вручили подарунки дітям. Чехи – приладдя, депутат облради Андрій Балога – солодощі та фрукти.


Про Захід