Найкращі освітяни Закарпаття отримали обласні премії (ФОТО)

Опубліковано:

Августин Волошин – священик і політик – передовсім вважав себе педагогом. Ім'я легендарного закарпатця носить обласна премія для освітян. Її вручають із 2008 року тим педагогам, яких виберуть у районах і містах Закарпаття їхні ж колеги.
У четвер, 2 жовтня, в Закарпатській обласній державній адміністрації відбулися урочистості з цієї нагоди. 18 працівників освіти краю отримали ці відзнаки. Зазвичай лауреатів 21 – їх пропонують райони і міста обласного підпорядкування, утім, цьогоріч у кількох колективах вирішили, що не можуть обрати найкращого. Достойні ж отримали відзнаку в урочистій атмосфері, яку прикрасили витупи вихованців “Падіюну”. Повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА

Вітаючи педагогів (а на часі ж – День учителя), голова Закарпатської ОДА Василь Губаль наголосив: завжди спирався на освітян, має серед них чимало друзів, з якими радиться, також і тоді, коли важко. Керівник краю сказав: “Освіта – справді пріоритетна галузь, була, є і буде такою для керівництва області”. Василь Іванович звернувся до вчителів як представників громади краю: “Ви є тими закарпатцями, які найняли нас на роботу і прагну, щоби ви завжди відчували нашу менеджерську підтримку. Наша мета – щоби краяни отримували якісну освіту, гідне виховання, у патріотичному дусі, у закарпатському дусі”. Голова ОДА подякував педагогам за виховання справжніх патріотів – за воїнів АТО, які боронять державу.

Голова Закарпатської обласної ради Іван Балога відзначив, що освітяни – це надзвичайно важлива для краю спільнота, адже вони переймаються не лише формальною освітою, а й збереженням традицій і розвитком культури. “Ми знаємо, що не завжди вашу працю належно оцінено, й звертатимемо увагу на те, аби це виправити” – сказав Іван Іванович. Голова облради наголосив і на проблемах освітньої інфраструктури. Так, у краї втілюватиметься програма енергоощадності, яка дозволить позбутися залежності від російського газу. Також він подякував освітянам за підтримку, яку вони надають учасникам АТО.
А малеча, яка привітала освітян віршами і піснею, подарувала першим особам краю символічні шкільні дзвоники – аби вони ніколи не забували про потреби освіти.


Про Захід