Закарпатець відповість перед Законом за те, що побив сусідську дитину

Опубліковано:

 Мати десятьох дітей звернулася в Перечинський райвідділ міліції із заявою про те, що її дочку, ученицю шостого класу, побив сусід. Дану подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Правоохоронці почали розслідувати обставини даного кримінального провадження. Наразі слідчий райвідділу міліції оголосив чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) і готує справу для направлення до суду – пише Мирослава Пекар, Перечинський РВ УМВС

Жителю села Порошково, що на Перечинщині, час выд часу докучали сусідські діти. Не одноразово, зустрічаючи на вулиці маму чи батька малюків, чоловік пробував пояснити їм, що за дітьми потрібний контроль. Дітки бігають цілими днями без нагляду, лаються по-дорослому, ба, одного разу навіть щось поцупили з його двору.

Оскільки, реакції на його слова з боку дорослих жодної не було, одного дня під вечір він подався до сусідів, аби раз і назавжди висказати все, що наболіло, і, вкінці-кінців, вирішити цю проблему. Та дорослих вдома не було, а під руку розлюченому чоловіку потрапило одне з десяти їх дітей, дівчинка 13 років, яка якраз вибігла з хати. Оскільки розмова з батьками через об'єктивні причини не відбулася, молодик почав вирішувати свою проблему з неповнолітньою. Він сварив малу, а далі, очевидно втративши контроль, вдарив дівчинку в обличчя, від чого та впала. Та “вжитих заходів виховання” йому здалося замало, і він ще й пнув малу ногою.

Згідно висновку експерта порошківець спричинив неповнолітній легкі тілесні ушкодження. За свої дії він може поплатитися штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року. 

Тільки згодом, розкаявшись у вчиненому, чоловік, сам батько трьох дітей, збагнув, що накоїв, адже такий спосіб виховання міг призвести до непоправимих наслідків: вдаривши трохи сильніше – неповнолітня могла назавжди лишитися здоров'я, а то й, навіть, життя.
 

Про Захід