Синьо-жовта мода (ФОТО)

Опубліковано:

Патріотичні елементи в одязі сьогодні актуальні, як ніколи раніше. Якщо 2 роки тому ужгородця у вишиванці можна було зустріти хіба що на День Незалежності України, то тепер на вулицях міста все частіше натрапляємо на людей у народному вбранні. Крім вишиванок, серед мешканців Ужа є ще одне модно-патріотичне віяння – поєднання жовтого і блакитного.

“Про Захід” зробив невеличку підбірку з фотографій, на яких – люди у вбранні кольорів українського стягу. Серед “героїв”, до речі, і команда КВН “В комі”, учасники якої на одну з ігор з`явилися у жовто-синьому. Ліка Макогін, яка теж грає у “В комі” розповіла:

“Ми обрали жовто-синю форму не просто так. Всі кошти від продажу білетів на ту гру були передані на потреби хлопцям у зоні АТО. Тому наша команда вирішила, що це буде символічним доповненням. Та й виступати у рідній жовто-синій символіці набагато краще, ніж у формі, в якій ми виходили на сцену раніше”.

Жовто-блакитне вбрання для виступів обрала й ужгордська пол-денсерка Тімея Сатмарі. У такому костюмі дівчина танцювала в День Незалежності.

“Про Захід”


Про Захід