На Виноградівщині та Хустщині знають, як боротися з отруйною рослинністю

Опубліковано:

 На виконання доручення Закарпатської облдержадміністрації та БУВР р.Тиса за №01-09/598 від 22.05.2014р. “Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з бур'яном, особливо амброзією полинолистою та борщівником Сосновського”, Виноградівське міжрайонне управління водного господарства проводяться роботи по механічному окошенню та  хімічній обробці дамб і каналів.

Хімічна обробка по Виноградівському району проводилась на лівобережній  і  правобережній дамбі р.Тиса – площею 3,1 га, та МК “Сальва” – площею 0,9 га.  Оглядачами гідротехнічних об'єктів  на дамбах р.Тиса  було окошено борщівника вручну площею 1,4 га та механічним способом на базі трактора МТЗ – 82, площа окошення 0,6 га.

/Механічне окошення/

На території  Хустського району оглядачами гідротехнічних споруд було окошено борщівника вручну загальною площею 1 га на укосах р.Байлово біля с.Сокирниця, та лівобережній дамбі р.Тиса в с.Крива.   Виконувались роботи по хімічній обробці на лівобережній дамбі р.Тиса смт.Вишково, площею 2 га.

/Хімічна обробка/

Загальна площа території, очищеної працівниками Виноградівського міжрайонного  управління водного господарства від отруйної рослинності, станом на 20.06.2014 р. становить 9,2 га.

Також Виноградівське МУВГ заключило договір з Хустською РДА на окошення полів та придорожніх смуг від карантинного бур'яну. Згідно договору виконуються роботи по окошенню трав'яної рослинності та карантинного бур'яну механічним способом на базі трактора МТЗ–82 по маршруту Рокосово-Хуст, Боронява-Стеблівка, Стеблівка-Крайниково загальною площею 21 га.

Виноградівське МУВГ

Про Захід