Ужгородські студенти активно долучаються до “крижаної” благодійності (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Цього дня зовсім не дивно було бачити студентів разом із викладачами, які йшли до університету з відрами, тазиками й каструлями у руках. Флешмоб “Ice bucket challenge”, який, немов вірус позитиву й доброти, все більше і більше поширюється по цілому світу, заражає й УжНУ, – повідомляє Медіацентр УжНУ.

Прийнявши естафету від факультету туризму та міжнародних комунікацій, одразу два підрозділи вишу вирішили відповісти на виклик.

Першими були географи. Біля головного корпусу УжНУ студенти однойменного факультету разом із заступником декана з виховної роботи Романом Славіком облилися крижаною водою. Задоволені та щасливі, із прапором в руках, на очах у публіки, що зібралася довкола, вони кинули виклик наступним факультетам – філологічному, хімічному та медичному. Як це було, дивіться у відеоролику.

А факультет здоров'я людини створив справжнє водне божевілля. Тільки зайшовши в корпус, бачиш масу студентів у купальниках, усі щось бурхливо обговорюють і нетерпляче чекають якогось дійства. До всього додається гучна й запальна музика. Мало того – ще й манить басейн. Саме біля нього факультет і вирішив облитися крижаною водою.

На чолі з деканом Оленою Дуло на двобій із крижаною водою цього разу виклик передали начальнику управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Віталію Ерфану разом із колективом, Іванові Риляку, голові Закарпатського відділення НОК України, та кафедрі фізичного виховання в особі Івана Маріонди. Під вигуки “Слава Україні” – “Героям слава” факультет здоров'я людини став частиною відомого флешмобу, а найважливіше – вніс свою частку в допомогу воїнам АТО. 


Про Захід