64-літня жінка спритно крала гаманці в Мукачеві

Опубліковано:

 Інспектори патрульної служби міліції “на гарячому” затримали кишенькову злодійку. 64-літня жінка вже роками спеціалізується на дрібних крадіжках. На цей раз мукачівка з чужої сумки витягнула гаманець з грошима та золотим ланцюжком.

Як розповіли працівники патрульної служби Мукачівського міськвідділу, ця літня жінка вже неодноразово мала справу з правоохоронцями. Проте знову “переступила” норми закону і вкрала від молодого чоловіка гаманець. Раніше судима жінка настільки “витончено” вміє витягнути портмоне із сумки, що потерпілі навіть нічого не відчувають і виявляють зникнення занадто пізно.

Подібна ситуація трапилась і цього разу. Підозрілу жінку, яка вешталась центральною частиною міста під час свята меду у м.Мукачеві, помітили патрульні.

Від мукачівця, який вперто не помічав злодюжку, кмітлива жінка двічі намагалась витягнути гаманець. Спроби ці були помічені патрульними. Коли втретє кишенькова злодюжка зазіхнула на чуже і швиденько сховала у своїй сумці чоловічий гаманець, то була викрита правоохоронцями.

Відомості про подію слідчий міського відділу вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Наразі долю підсудної вирішує суд.

Шановні громадяни! Щоб не стати жертвою подібних злочинів, будьте уважними у місцях великого скупчення людей, а також у громадському транспорті. Не залишайте речі без нагляду, не тримайте гаманці, гроші та документи в зовнішніх кишенях, сумках, пакетах, легкодоступних для злодіїв.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС


Про Захід