Молода дівчина зіпувала собі життя

Опубліковано:

 Із заявою про крадіжку до міліціонерів звернулася мукачівка. Жінка повідомила, що на роботі невідомий поцупив у неї мобільний телефон вартістю 3500 гривень, який вона залишила у роздягальні по місцю роботи.

В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисника, а точніше зловмисниці. Допомогла їм у цьому камера відеоспостереження.
Причетною до крадіжки виявилася нова працівниця даного підприємства, яка тільки-но два місяці як влаштувалася на роботу.
20-річна жителька Мукачева вперше стала на злочинний шлях. Дівчина зі сльозами на очах стверджує, що до цього її підштовхнула матеріальна безвихідь, у яку потрапила родина. Але які б не були обставини, що спонукали до злочину, факт залишається фактом, і за крадіжку доведеться відповідати.
Речовий доказ вилучено. Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі за фактом крадіжки мобільного телефону відкрито кримінальне провадження. Дії підозрюваної слідчий кваліфікує частиною 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням). Триває досудове розслідування, пише Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС


Про Захід