Деяким ужгородцям встановлять електричні котли

Опубліковано:

 В Ужгороді міська влада почала впроваджувати програму пільгового автономного опалення для малозабезпечених сімей. Загалом до початку опалювального сезону у двох сотнях квартир ужгородців встановлять електричне опалення.

Для пані Анни кожна зима – справжнє випробування. В квартирі літньої жінки проживає дочка, внучка та правнук. живуть на одну пенсію, а тому зробити опалення в квартирі, ба, навіть його оплачувати, жінка не в змозі. Розповідає, багаторічні звернення до міської влади ніякого результату не дали. Та відтепер квартира пані Анни стане теплою. Згідно з ухваленою програмою міської влади, 200 малозабезпечених сімей отримають електричне опалення. Воно має також забезпечити економію природнього газу, у зв'язку з енергетичною ситуацією в країні.
Як зазначає в. о. ужгородського міського голови Віктор Щадей, вже від сьогодні робітники розпочали встановлювати в квартирах автономне електричне опалення. Забезпечать 2 сотні родин сімей теплом уже до початку опалювального сезону. Також Віктор Щадей закликав ужгородців, які входять в перелік пільгових осіб, для отримання автономного опалення звертатись до міської ради. Загалом же для забезпечення двох сотень родин опаленням з міського бюджету виділено близько мільйона грн.

Відео ТУТ


Про Захід