А ви хочете підвищення ціни на газ?

Опубліковано:

 У чотири рази. Конфлікт із реверсом газу загрожує подальшим зростанням ціни на блакитне паливо. Минулі обіцянки, щодо цінової політики блакитного палива для підприємств і звичайних споживачів – недотримані. Чого чекати далі і яка наразі реакція закарпатців на газове підвищення цін.

Невирішений конфлікт навколо реверсних поставок газу з ЄС в Україну загрожує подальшим невигідним підвищенням ціни на цей вид палива. Для українців основна проблема – та ще й перед початком зими –підвищення тарифів. Нагадаємо, що з 1 травня мінімальний тариф на природній газ для населення було підвищено майже на 52% – з 720,54 грн до 1089 грн за тис. кубометрів. Закарпатці досить негативно відреагували на ще одне підвищення, яке набуде чинності найближчим часом.
За оцінками експертів обсяг газу в підземних газових сховищах України становить близько 16,5 млрд. кубометрів газу, проте, щоб пройти осінньо-зимовий період, країні необхідно додатково 4-5 млрд. кубометрів газу. На думку населення, в такий час не знають, що гірше: чи скорочення обсягів споживання блакитного палива, чи підвищення ціни на нього, але сподіваються вже ж на стабілізацію цієї ситуації в найкоротший термін.

Відео дивіться – ТУТ


Про Захід