Під час сьогоднішнього рейду виявили близько 40 порушників

Опубліковано:

Сьогодні, 26 червня, громадські активісти та працівники ДАІ знову вийшли на “полювання за оленями”, які не вміють правильно паркуватися. Цього тижня це вже другий рейд. Перший відбувся у вівторок, 24 червня. Того дня знайшли 60 порушників. Комусь пощастило, і вони отримали тільки попередження, а хтось виявився біля авто, й на нього склали протокол…

 Нинішній рейд розпочався з вулиці Капушанської, де інспектори склали 2 протоколи та залишили 4 прохання з'явитися до міськвідділку. Один із порушників – водій вантажівки, який привіз товар у магазин на Капушанській. Чоловік каже, що штраф передасть керівництву магазина, адже саме воно мало подбати про дозволену стоянку. Деякі водії протоколами були настільки незадоволені, що грозилися активістам і правоохоронцям “навести з ними порядок”. Хтось щиро дивувався: “Та 20 років тут можна було паркуватися, а тепер, бачте, комусь заважаю!”.

Прододовжили рейд на вулицях Новака, Минайській, Джамбула, Бородіна, Проспекту Свободи. Загалом, за сьогодні виявили менше 40 порушників. 32 на лобовому склі залишили запрошення в ДАІ від інспекторів та прохання паркуватися по-європейськи від активістів. А на 5 водіїв склали адмінпротоколи.

Активіст “УДАРу” Євген Агоста ділиться враженнями з рейду: “Ми провели рейд по місцях стихійних парковок та вулицях, на які скаржились жителі міста. Декілька разів проїхались Проспектом, адже там ситуація теж складна. Більше години попереджали  водіїв біля автобусних зупинок та складали відповідно протоколи порушень за паркування на зелених зонах та в заборонених місцях паркування, згідно чинного законодавства. Сподіваюся, побачивши роботу працівників ДАІ та УДАРівців, водії зрозуміли, що закон для всіх один, а ті, хто його порушить будуть покарані”.

“Про Захід”

Про Захід