В Ужгороді військовики та волонтери зустрілися із школярами (ФОТО)

Опубліковано:

 1 жовтня в обласному центрі Закарпаття – місті Ужгород відбулася зустріч військовослужбовців Ужгородського об'єднаного міського військового комісаріату та вихованців УСЗОШ №1 I ст.
Ініціатором заходу виступила вчитель 3-Б класу – Манзулич Марина Омелянівна, яка запросила військовиків та волонтерів закарпатського руху підтримки військовослужбовців до навчального закладу. Вдалу ідею педагога підтримала її керівник Черкашина Еріка Анатоліївна.

Напередодні зустрічі 35 школярів 3-Б класу підготували для військовослужбовців Закарпатської області солодкі гостинці, теплі шкарпетки, патріотичні браслети, ліки, засобі особистої гігієни, малюнки та листи. Все це, сповнене чистою енергетикою, щирою дитячою посмішкою та словами “Повертайтесь скоріше додому” найближчим часом буде передано численним закарпатським воякам, які стоять на сторожі миру, територіальної цілісності та недоторканності нашої держави.

На численні питання школярів відповіли представник Ужгородського об'єднаного міського військового комісаріату майор Петро Невеселий, який нещодавно повернувся із зони проведення АТО в Луганській області та представник волонтерського руху Ірина Зотова. Пані Ірина, педагог за освітою, весь свій вільний час, як і велика кількість інших волонтерів, присвятила допомозі нашим синам, батькам, братам – які виконують бойові завдання на Сході України.

Приємно, що школярі молодших та старших класів, вчителя, волонтери, та і загалом цивільне населення краю з розумінням віднеслись до проблем, які сьогодні стоять перед Збройними Силами України. З цими малюнками та листами до солдат привезуть часточку тепла дитячих сердець, які зігріють душу бійців та підтримають бойовий дух наших військовиків у цю скрутну для країни годину, – коментує представник військового комісаріату майор Петро Невеселий
Дійсно, важко стояти осторонь, коли поряд з нами ростуть патріоти, які розуміють, що їх, в першу чергу, моральна підтримка дійсно необхідна військовикам. Всю свою любов і повагу маленькі школярі висловили у малюнках та листах. Вчитель 3-Б класу Марина Манзулич та керівництво навчального закладу не дивуються – вони впевнені що виховують справжніх патріотів.


Про Захід