На Закарпатті заборонили роботу фонду «Йоббік»

Опубліковано:

 Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду задоволено позов прокуратури Закарпатської області щодо припинення діяльності благодійного фонду “Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли”.

Йдеться про фонд одного з депутатів праворадикальної партії Угорщини “За кращу Угорщину” (“Йоббік”), яка у власній політичній програмі задекларувала повернення Закарпаття до Угорської Республіки.

З метою реалізації вказаних задумів, партією було утворено та зареєстровано цей благодійний фонд “Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли”, діяльність якого була спрямована на втручання у внутрішні справи України та посягання на її територіальну цілісність.

Нагадаємо, у вересні цього року прокуратура Закарпатської області звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом щодо припинення діяльності благодійного фонду “Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли”. Підставою для цього стали встановлені прокурорською перевіркою грубі порушення законодавства України у діяльності вказаного фонду, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.


Про Захід