В Ужгороді пройде сімейне свято “Тато, мама, я – спортивна сім'я”

Опубліковано:

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів щорічного сімейного розважально-спортивного свята “Тато, мама, я – спортивна сім'я” у рамках Регіональної програми впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та ґендерної політики на 2011-2015 роки.

Як розповіла Ольга Карабіньош, директор Центр розвитку родини “Калейдоскоп”, захід 4 жовтня проводять Ужгородська міська громадська організація ” Центр розвитку родини “Калейдоскоп” спільно з Закарпатською обласною організацією ФСТ „Спартак”. “Спортивно-сімейне свято відбудеться на території Ужгородського політехнічного ліцею-інтернату, вул, Загорська, 28. Початок о 10.30, – розповіла Ольга Карабиньош. – Запрошуємо усі сім'ї з дітками будь-якого віку, які підтримують здоровий спосіб життя або планують зайнятися здоровим сімейним відпочинком. Адже мета нашого заходу – формування навичок здорового способу життя; виховання фізичних якостей і здібностей, популяризація відповідального батьківства та здорового сімейного відпочинку, взаємодопомоги і співпереживання за своїх рідних”.

Цьогорічна назва свята — “Козацькі розваги”. Програма буде цікавою і насиченою, обіцяють організатори: різні конкурси та естафети. Навіть є розваги для тих, хто якраз в очікуванні малят: змагання з кидання памперсів та збирання їх у смітник( адже спортивна складова передбачає також виховну, привчання до порядку). Для батьків з малюками запланували перегони на візочках, для тих, хто повзає, – проходження дистанції на швидкість. “Конкурси будуть дуже цікаві, спрямовані на міцність наших татусів, спритність матусь, а діти будуть тільки радіти, якщо бачитимуть, які вправні їхні батьки, – додає Ольга Карабиньош. – Ми кілька років поспіль проводимо таке свято, вже вдруге. нас підтримує Закарпатська ОДА та приєдналося ФСТ “Спартак”.

Віктор Мацола, директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА зауважив, що управління радо підтримує такі проекти, які сприяють розвитку та зміцненню родини та підтримують українські сімейні традиції. “Свято органічно вплітається в концепцію роботи управління, – зауважив Віктор Мацола. – є закладені кошти на проведення свята та придбання подарунків для учасників, проведемо все на високому організаційному рівні. Сім'я у нас має бути міцна, здорова, щоб розвивалася, а ми вже підтримаємо зі свого боку різними заходами. Вже за два тижні після цього заходу проходитиме ще одна акція – “Український ярмарок”.

Микола Щадей, в.о. голови Закарпатської обласної організації ФСТ “Спартак” розповів, що до організації свята приєдналася обласна організація ФСТ “Спартак”. “У 2015 році “Спартак” відзначатиме 80-річч. Це організація, яка покликана підтримувати та покращувати здоровий спосіб життя мешканців. Ми розвиваємо 13 видів спорту, влаштовуємо спартакіади, чимало інших заходів, – каже Микола Щадей. – Свято, яке відбудеться цього тижня в Ужгороді, розширює філософію спортивного виховання, тут залучаються разом і батьки і діти, а це сприяє як оздоровленню, так і вихованню відповідального батьківства”.
Захід буде проходити в рамках обласної програми “Здорова родина- здорові діти”. За словами організаторів, незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, у дітей повинне бути дитинство, тому такі свята – одна з можливостей його забезпечити.


Про Захід