Роберт Горват навідався у кілька шкіл Ужгородського району

Опубліковано:

 Кандидат від “Блоку Петра Порошенка” по округу №68 (Ужгород та Ужгородський район) Роберт Горват, навідався у кілька шкіл Ужгородського району.

Про це сам кандидат написав на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”: “Мав зустрічі з вчителями Чертезьких навчальних закладів: школи-інтернату та ЗОШ 1-2 ст. Найбільше людей цікавить, як житимуть далі бюджетники” (25 вересня); “Були сьогодні у школі села Руські Комарівці. Там організували благодійний ярмарок. Діти, разом з батьками напекли тістечок і продавали за символічну ціну” (26 вересня).

У коментарі ОПОРІ Роберт Горват наголосив, що візити до навчальних закладів у нього були як підприємця, директора торгового центру “Дастор”, а не як кандидата у нардепи. “Адже на той момент я ще навіть не був офіційно зареєстрований. Відповідно жодної агітації не проводив загалом, – каже Роберт Горват. – А метою візитів було просте, людське бажання підтримати дітей у їх ініціативах проведення благодійних ярмарків. Навряд чи для цього потрібне погодження відділом освіти Ужгородської РДА”.

Начальник відділу освіти Ужгородської РДА Маріанна Михайлишина у коментарі ОПОРІ наголосила, що Роберт Горват просив погодження завітати до шкіл, аби презентувати там книгу про репресованих. Він не був на той момент кандидатом у депутати. Маріанна Михайлишина додала, що навчальні заклади Ужгородського району поза політикою і жоден із кандидатів у депутати не отримає погодження на зустрічі у приміщеннях шкіл.

Роберт Горват зареєстрований кандидатом до парламенту на окрузі №68 27 вересня, хоча був висунутий з'їздом партії ще 14 вересня.


Про Захід