Чого ужгородці чекають від виборів? (ОПИТУВАННЯ)

Опубліковано:

Менше, ніж за місяць, відбудуться вибори до Верховної ради. Хтось з ужгородців вже твердо знає, напроти якого прізвища і партії поставить галочку, інші вагаються, за кого голосувати. А ми вирішили дізнатися, чого мешканці міста чекають від цих виборів.

Вероніка:
“Я сподіваюся, що нарешті у нас створиться парламент, за який громадянам не буде соромно. Все-таки, недаремно взимку відбулася революція, недаремно сотні хлопців воюють на Сході. Це для нас дуже важливий урок. І я щиро вірю, що, на відміну від попередніх років, виборці не продаватимуться за 200 чи 500 гривень. Бо воно того не варте. А щодо моїх вподобань, то ще не визначилася. Головне, щоб до Ради не пройшли різні регіоналівські пики, через яких в країні зараз біда”.

Ганна Степанівна:
“Від виборів не чекаю нічого. Це марно. Як і кожного разу, будуть фальсифікувати, роздавати гроші. І нічого ми з цим не зробимо! Знову будуть бандити при владі. Знаєте, чесні люди туди не пхаються – їм цього не треба. Йдуть лише ті, хто хоче мати якусь вигоду”.

 

Олесь:
“Мені все одно, хто сидітиме у ВР. Головне, щоб закінчилася ця дурна війна, і не було проблем з газом. Це комплексне завдання, й одна партія не зможе його вирішити. Треба, щоб об`єдналися всі, і нарешті щось робили. І хоча би зараз не думали, як вкрасти чим більше грошей. Я вже визначився, але не казатиму вам”.
Володимир Володимирович:
“Я хочу, щоб була Тимошенко! Багато поганого говорять про цю людину, але коли вона була при владі, то жодних затримок з пенсіями ніколи не було. Мало того, що виплачували вчасно, та ще і підвищили тоді. Вона сильна. Наведе порядок з Росією”.

Олександр:
“Чекаю, що вибори будуть чесними. Це складне завдання, адже зараз багато колишніх регіоналів знову хочуть до влади. Є виборці, які розбираються, хто є хто, а є і ті, що ні. Сподіваюся, перших все-таки більше. А що після виборів? Введення нових правил, реформ, які зроблять нашу країну європейською по-справжньому, а не тільки географічно”.

П. Василь:
“За Ляшка голосувати буду! Він – єдиний нормальний чоловік там! Інакше, як із вилами, нашу політику не збудуєш!”.

 

 

“Про Захід”


Про Захід