Прокуратура незадоволена організацією деяких кримінальних розслідувань

Опубліковано:

 Про стан організації процесуального керівництва та безпосереднього його здійснення у кримінальних провадженнях, які розслідуються органами внутрішніх справ Закарпатської області йшлося на розширеному засіданні колегії, що відбулась у прокуратурі Закарпатської області.
У роботі колегії взяли участь працівники апарату прокуратури області, прокурори міст і районів.
“Пріоритетом у кримінальному провадженні є додержання конституційних прав громадян та виважений підхід до прийняття процесуального рішення стосовно кожної особи”, – зазначив у своєму вступному слові перший заступник прокурора області Роман Балита.
Зокрема він зауважив, що упродовж поточного року органами прокуратури області здійснено низку організаційних та практичних заходів задля забезпечення реалізації повноважень прокурорів відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України. Окремими прокурорами районів створено відповідні робочі групи прокурорів з розкриття конкретних кримінальних правопорушень, визначено алгоритм діяльності їх учасників.
Водночас Роман Іванович, звернув увагу присутніх процесуальних керівників на окремі недоліки в організації розслідування кримінальних проваджень, порушення правоохоронними органами вимог кримінального процесуального законодавства.
Проаналізувавши наявні проблеми, колегія прокуратури області висловила пропозиції щодо шляхів їх вирішення. За підсумками роботи прийнято відповідне рішення, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.


Про Захід