Втікач Раджа повернувся в Батьово

Опубліковано:

 Під опіку вихователів Батьовського притулку міліціонери передали останнього з четвірки малолітніх утікачів.

Ще в липні з Батьовського дитячого притулку, що на Берегівщині, втекли четверо підлітків 13- та 15–ти років. Хлопчаки вночі, скориставшись нагодою, через вікно вистрибнули на дах прилеглої будівлі і подалися у невідомому напрямку.

Дирекція притулку, виявивши відсутність вихованців, забила на сполох та звернулася за допомогою до Берегівського райвідділу міліції.

Правоохоронцям вже за кілька днів вдалося встановити місце перебування трьох утікачів та повернути їх до притулку. Долю четвертого, наймолодшого втікача на ім'я Раджа правоохоронцям встановити не вдалося, він немов у воду канув…

Сам Раджа у притулок потрапив нещодавно, після того, як його визнали сиротою. Батько хлопчика помер ще кілька років тому, а мати за вчинення крадіжки відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

Знайдені троє хлопчаків розповіли, що після втечі з притулку вони вночі пішки попрямували до міста Мукачева, де й розійшлися, хто куди. Діти запевняли правоохоронців, що їм невідомо, куди подався Раджа.

Однак врешті-решт зусилля працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Берегівського райвідділу міліції увінчалися успіхом, і їм вдалося знайти та повернули вихованця до притулку.

Пояснюючи свій вчинок, усі втікачі розповіли, що причиною їх втечі з притулку стало те, що вони хотіли мешкати зі своїми, хоч і непутящими, батьками.

Дирекція притулку висловила подяку працівникам Берегівського райвідділу міліції Олександру Михайлову та Михайлу Гомокі за пророблену ними роботу. На теперішній час діти знаходяться в притулку під наглядом кваліфікованих вихователів й почувають себе добре.

Яна Денисюк
Берегівський РВ УМВС


Про Захід