Закарпатець так спішив додому, що вкрав велосипед

Опубліковано:

 Тепер він зізнався, що шкодує про скоєне.
38 річний мукачівець викрав велосипед щоб скоріше доїхати додому

Велосипед власник залишив на центральній вулиці міста і пристебнув спеціальним навісним замком. Проте, коли повернувся, то виявив, що замок розірваний, а велосипеда нема.
Поки експерти проводили огляд місця події та вилучали речові докази, оперативні співробітники та дільничні інспектори опитували місцевих жителів, перевіряли раніше судимих осіб за вчинення аналогічних злочинів. За кілька днів правоохоронці вийшли на зловмисника.

38-літній чоловік, який викрав чужий велотранспорт, раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності. Навіть тривалий час перебував у місцях позбавлення волі. Однак, як з`ясувала слідча міськвідділу, для чоловіка – такий вид покарання, дійсно, став виправленням. Після виходу з тюрми, мукачівець здобув дві вищі освіти: економічну та юридичну. Втім, знайти роботу за фахом і реалізувати себе йому не вдалось.
На цей раз, повертаючись додому у одне з сіл Мукачівського району, чоловік вирішив “позичити” чужий транспорт і, як зізнався згодом, з наміром повернути після використання.
Зараз йому вчерговий раз доведеться відповідати за вчинене у судді. Його дії кваліфіковані за част.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває розслідування, повідомляє Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.


Про Захід