Голова ОДА: “Працюватиму так, аби відчувати, чим живуть земляки, їх подих і плече”

Опубліковано:

Офіційне представлення голови Закарпатської облдержадміністрації Василя Губаля відбулося без пафосу і зайвого офіціозу. Відкриваючи чергову сесію обласної ради, її голова Іван Балога зачитав Указ Президента Петра Порошенка про призначення нового керівника краю. Відтак слово мав сам Василь Губаль.
Керівник області висловився коротко, по суті і без папірця. Подякував за довіру – Президентові та команді, яка запропонувала його кандидатуру, але передовсім -громаді, яка найняла його на роботу. “Усвідомлюю відповідальність, яку маю перед краянами. Працюватиму так, аби відчувати, чим живуть земляки, їх подих і плече” – сказав Василь Іванович.
Він повідомив: у своїй роботі спиратиметься на громадськість та місцеві ради. Звертаючись до депутатів Закарпатської обласної ради, запевнив, що радиметься з ними заради прийняття рішень, які будуть потрібні громаді і сприйняті нею. “Мої рішення будуть прозорі, я – не з тих керівників, які полюбляють “підкилимні” домовленості. Й запевняю: завжди готовий до співпраці і діалогу” – сказав очільник краю.
Василь Губаль наголосив: “Я, як і ті українці, які відстоювали нашу свободу, виступаю за перезавантаження влади. І наголошу: виконувати ці зміни, реформи, можна лише з дієвою командою. Запевняю: в команді, яку створюємо в області, будуть різні “прапори””.
На наступному пленарному засіданні Закарпатської обласної ради буде представлено програму голови ОДА. Повідомивши це, керівник області ще раз подякував за довіру і запросив закарпатців до співпраці на користь громади краю.


Про Захід