Озброєні бандити два роки обкрадали закарпатців

Опубліковано:

 На рахунку зловмисників – щонайменше 6 розбійних нападів із застосуванням зброї та 8 крадіжок, скоєних у Тячівському й Хустському районах Закарпатської області. Серед бандитів виявилися навіть двоє колишніх десантників…
Ця добре організована й законспірована банда робила на Закарпатті біду два роки. Як розповідає начальник управління карного розшуку закарпатської міліції полковник Василь Лешко, ще в червні 2012 року вони скоїли свій перший розбійний напад на підприємця в с.Тячівка Тячівського району. Тоді бандити з капюшонами на головах перегородили водію, що повертався ввечері додому, дорогу дротом, а коли той вийшов з машини, напали на нього, “відключили” й забрали грошові кошти в сумі понад 35 тисяч гривень.

А вже наприкінці грудня у тій же Тячівці стався новий розбійний напад. З оселі місцевого підприємця бандити забрали гроші в сумі близько 200 тисяч гривень.

У листопаді 2013 року було скоєно розбійний напад на підприємця з сусіднього села Бедевля Тячівського району, який займається виготовленням меблів. Бандити забрали гроші в сумі 120 тисяч гривень.

Наступного разу ця банда напала в березні 2014 р. на настоятеля монастиря в тій же Бедевлі. Від жертви забрали 60 тисяч гривень, тисячу доларів, а також різну церковну утварь.

Затримали ж бандитів цими днями на гарячому – після скоєння ними чергового розбійного нападу, цього разу в с.Рокосово Хустського району, де вони відібрали від жертви гроші в сумі 5200 гривень. В машині зловмисників міліціонери знайшли гроші, маски, бойовий пістолет калібру 7,65 мм. імпортного виробництва, ніж.

Наразі заарештовано чотирьох учасників банди. Це жителі Тячівського й Хустського районів віком 23-25 років. Ніхто з них раніше не притягався до кримінальної відповідальності. Усі вони спортсмени, активно займаються спортом. Два з них – колишні десантники.

За словами полковника Лешка, наразі є оперативна інформація про скоєння цією групою 6 розбійних нападів і 8 крадіжок з будинків, скоєних на території Тячівського й Хустського районів. Під час обшуків у них вилучено речові докази практично по всіх злочинах: золоті речі, апаратуру, зброю. Усіх зловмисників заарештовано. Правоохоронці небезпідставно підозрюють, що це далеко не повний перелік того, що тягнеться за цією бандою. Тож справжні масштаби їхніх “подвигів” повинно встановити слідство.

– Мною підготовлено наказ на заохочення всіх працівників карного розшуку, котрі практично два місяці, ризикуючи життям, відслідковували й врешті-решт знешкодили цю зухвалу банду,- коментує начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич. – Я також клопотатиму про їхнє відзначення перед Міністром внутрішніх справ України. Цьогоріч це найбільш резонансне затримання такої серйозної бандитської групи на Закарпатті, і я вдячний розшуківцям за пророблену титанічну роботу, яка увінчалася успіхом, повідомляє Володимир Павлюх, СЗГ УМВС України в Закарпатській області.


Про Захід