Підприємцям не подобається конкурс на розміщення реклами

Опубліковано:

На засіданні міськвиконкому, яке відбулося сьогодні зранку, прийняли рішення проводити конкурс на розміщення зовнішньої реклами. Термін дії договорів більшості власників білбордів з міськрадою завершується цієї осені, у жовтні. Тому для всіх підприємців проведуть відкритий конкурс, на якому вирішиться, хто зможе розміщувати рекламу у тому чи іншому місці. “До жовтня ми підготуємо відповідний проект рішення, і вже зможемо провестиаукціон. Тепер не зовсім зрозуміло, чому одним дають дозволи, іншим – відмовляють. А так все буде чесно і прозоро, та й міський бюджет отримає більше надходжень”, – каже Віктор Щадей, в.о. міського голови.
Таке рішення міськвиконкому вже встигло отримати критику. На засідання з'явився приватний підприємець, термін договору якого закінчується цього місяця. Чоловік виявив бажання продовжити угоду на 5 років, як передбачено законодавством України. Проте виконком скоротив строк до 1 жовтня.
“Звісно, підприємці незадоволені таким рішенням, їм було б краще встановлювати рекламу за фіксовану ціну, без жодної конкуренції. Але мова йде про інтереси міста, їх ми ставимо понад інтереси окремих осіб. Місто отримуватиме більше грошей, ніхто більше не поставить під сумнів прозорість підписання договорів”, – зазначив Віктор Щадей. 

“Про Захід”

Про Захід