Вогнеборці навчали свалявських дітлахів правилам безпеки (ВІДЕО)

Опубліковано:

 “Безпека, як пріоритет нашого життя” – саме за такою тематикою закарпатські рятувальники провели урок безпеки життєдіяльності у Свалявській гімназії. Діти – це найменш захищена категорія від пожеж та інших надзвичайних подій. В них немає відповідних знань та певних навиків у галузі пожежної безпеки. Саме тому, одне з основних завдань рятувальників – ознайомлення малечі із правилами пожежної безпеки та основами безпечної життєдіяльності. Роз'яснення пожежних правил є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу, в якому рятувальники приймають безпосередню участь, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

На цей раз протипожежну бесіду із подальшим практичним втіленням рятувальники провели з двома першими гімназійними класами (п'ятий клас). Для дітей гості приготували фільм про безпеку поводження із вибухонебезпечними знахідками, листівки із протипожежної тематики, книгу про пожежно-рятувальну службу Закарпаття. Також підростаючому поколінню розказали алгоритм дій під час виникнення пожежі та на випадок виникнення різного роду надзвичайних ситуацій та подій. Начальник караулу 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Свалява Михайло Мушка розповів дітям про бойові будні рятувальників, показав, як користуватись первинним засобом пожежегасіння – вогнегасником, та звернув увагу діточок на основні причини пожеж, що виникали на Свалявщині.

Далі на гімназистів чекало найцікавіше. На подвір'я навчального закладу приїхав пожежний автомобіль. Всі бажаючі могли спробувати себе в ролі справжнього вогнеборця: загасити умовне полум'я, посидіти за кермом машини та приміряти бойовий одяг і спорядження.

На завершення діти та педагоги подякували рятувальникам за цікаву розповідь та пообіцяли у подальшому дотримуватись правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

 


Про Захід