В Ужгороді вшанують бійців 15-го огпб

Опубліковано:

 В Ужгороді відбудеться вшанування військовослужбовців 15 огпб, які виконували завдання у зоні проведення АТО, − про це повідомляється на сторінці прес-групи Закарпатського ОВК. 
2 жовтня о 16:00 в приміщенні Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв заплановано проведення урочистого заходу по вшануванню та нагородженню військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, які виконували бойові завдання в зоні проведення АТО.
До участі в заході запрошені військовослужбовці 15 огпб, члени їх сімей, представники обласних органів влади, місцевого самоврядування, керівники силових структур краю, члени громадських, волонтерських та ветеранських організацій Закарпатської області.
Крім того запрошені студенти вищих навчальних закладів області, учні випускних класів та вчителі з допризовної підготовки ЗОШ міста Ужгород.
Участь у заході можуть взяти всі небайдужі мешканці міста.
Окремо слід зазначити, що військовослужбовці 15 огпб висловлюють прохання щодо надання допомоги теплими речами, обладнанням та інструментами, які їм необхідні у зоні проведення АТО і знадобляться військовим по поверненні на Схід.
Зі слів бійців, які побували в зоні АТО, вони потребують бензинові електрогенератори потужністю від 5 кВт, бензопили, примуси, термобілизну, теплі шкарпетки, зимовий одяг.
Для всіх присутніх заплановано концертну програму, виступи для дітей військовослужбовців.

 


Про Захід