На святковому віче з нагоди дня Ужгорода вшанували полеглих в зоні АТО ужгородців (ФОТО)

Опубліковано:

 Відомий ужгородський хореограф та рідні семи загиблих у зоні АТО військових отримали сьогодні з рук в.о. ужгородського міського голови Віктора Щадея звання почесних громадян міста.

З нагоди дня міста в сесійній залі Ужгородської міськради відбулося святкове віче, на яке були запрошені почесні громадяни Ужгорода, колишні очільники міста (втім, не всі – два останні мери – Погорєлов та Ратушняк свято проігнорували), міські депутати, відомі ужгородці тощо.

Гості з нагоди свято частувалися шампанським, а вітали їх невеличкий оркестр та церковний хор.

Потім слово взяв В. Щадей, який привітав всіх зі святом, після чого вручив звання почесного громадянина Ужгорода хореографу, багаторічному керівнику студії танцю “Бліц” Олені Камінській.

Пані Олена зізналася, що для неї стало несподіванкою це звання, але вона дуже вдячна і продовжуватиме представляти наше місто у світі, щоб, завдяки танцям, всюди знали, про існування Ужгорода.

Згодом настав найсумніший момент віче. Звання почесних громадян Ужгорода посмертно вручили ужгородським військовим, які полягли у ході бойових дій на сході України.

Це капітан Георгієв Дмитро В'ячеславович, капітан Білобров Юрій Вікторович, старший лейтенант Чорноус Володимир Михайлович, старший прапорщик Коренівський Сергій Петрович, старший прапорщик Реготун Олег Петрович, молодший сержант Попадинець Олександр Юрійович, солдат Мартин Сергій Васильович.

Нагороди отримували рідні полеглих воїнів, які не стримували сліз, оплакуючи своїх найдорожчих чоловіків.

Плакав і багато хто з присутніх в залі гостей і загалом атмосфера видалася гнітючою. Настільки, що хвилина мовчання, яку оголосив ведучий заходу, тривала від сили секунд 20. Нібито всі поспішали якомога швидше завершити церемонію. Такі ж почуття, схоже, мали й рідні загиблих, які відразу ж залишили зал, не чекаючи завершення віча.

Потім почесні грамоти від міськради отримали ужгородці, які протягом року відзначилися в різних сферах життєдіяльності міста. Виконанням гімну України віче завершилося і гості пішли в місто, де з самого ранку вже діє святковий ярмарок та проходять різноманітні події з нагоди міського свята.

Про Захід


Про Захід