Голова ОДА вимагає звіт про мільйони закарпатців на АТО

Опубліковано:

Керівник Закарпаття Василь Губаль вимагає від Координаційного центру детального звіту за кошти, отримані від краян для військових.
Голова Закарпатської ОДА сказав: “Я пропоную представникам Координаційного центру відзвітувати про свої дії та розподілені кошти. Ми знаємо, що в області виділялися і збиралися значні суми для допомоги нашим оборонцям. Ідеться як про 3,5 мільйона гривень, виділені Закарпатською обласною радою, так й інші кошти, які люди збирали на місцях, у районах, в організаціях, за лінією РДА. Усе це – гроші закарпатської громади, й громада має знати, на що вони були витрачені”.
У звіті представників Координаційного центру, раніше створеного при ОДА заради “координування допомоги учасникам АТО”, керівник краю чекає конкретики.
“Бажано, аби вони зробили це так, як роблять волонтери, звітуючи про кожну копійку і подаючи фотодокази про відправлену і отриману допомогу” – сказав Василь Губаль.
Для довідки: Закарпатський обласний координаційний центр з питань оборонної та мобілізаційної діяльності, юридичної та правової допомоги був улітку створений при Закарпатській ОДА. Очолив його військовий пенсіонер Григорій Дорошенко. Як офіційно повідомлялося, “Центр було створено з ініціативи і за участі громадськості”. Центр мав завдання й опікуватися забезпеченням Батальйону територіальної оборони Закарпаття.

Прес-служба голови Закарпатської ОДА
 

 


Про Захід