Валерій Пацкан: 23 закарпатці на совісті комуністів і регіоналів

Опубліковано:

Народний депутат України Валерій Пацкан, який є №38 у виборчому списку партії “Блок Петра Порошенка”, вимагає звіту про діяльність від кожного народного депутата, який представляє Закарпаття у чинній Верховній Раді.
Про це він заявив під час прес-конференції в Ужгороді.

“Сьогодні по виборчих округах балотуються чимало одіозних особистостей.Читаючи їхпередвиборчі обіцянки, складається враження, що до парламенту вони йдуть, щоб боротися самі із собою. Наприклад, колишній регіонал Василь Ковач за весь час своєї діяльності, окрім кількох відверто лобістських проектів законів, не зареєстрував жодного законопроекту, який би йшов на користь закарпатцям. Більше того, один із чотирьох внесених ним законопроектів є відверто антисоціальним. Ініційоване ним внесення змін до Закону “Про зайнятість населення” позбавив людей старшого віку статусу безробітних. Іншими словами — державної підтримки. Натомість, він і його поплічники робили все, щоб розпалити війну в Україні. Скільки б вони сьогодні не розповідали про свою благодійність, життя 23-х закарпатців, загиблих в АТО, на совісті цих людей”, – заявив Пацкан.

Політик переконаний, що люди, котрі будучи при владі не були зайняті нічим, окрім власного збагачення, так само діятимуть і в разі, якщо їм вдасться знову проникнути у Верховну Раду.

“Я не хочу працювати в наступному парламенті з регіоналами і комуністами, котрі розкрадали нашу державу, котрі 16 січня голосували руками за диктаторські закони, котрі в переважній більшості навіть жодного разу не виступили у сесійній залі, а зараз розповідають про новий формат політики. Ось чому я вимагаю від кожного представника Закарпаття у Верховній Раді України відкрито прозвітуватися про власну діяльність упродовж років свого депутатства. Хай не загальними фразами, а конкретними тезами розкажуть, які законопроекти підготували, які закони підтримали і що конкретно зробили на благо нашої країни”, – заявив Пацкан.

 


Про Захід