В ужгородській школі №3 буде новий дах

Опубліковано:
Наразі в ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, що на набережній Незалежності, замінюють покрівлю, яка протікала. Завдяки допомозі Закарпатської обласної ради і благодійного фонду “Віза” шкільний дах повністю відремонтують. Про це виданню “Про Захід” прес-служба Ужгородської міської ради

Як розповів Адам Юрко, начальник управління капітального будівництва Ужгородської міської ради, цьогоріч до Ужгорода приїздила делегація з Чеської Республіки, яка оглядала навчальні заклади міста, зокрема й ЗОШ №3. Тоді вирішили, що капітального ремонту вкрай потребує покрівля і фасад школи. Власне, за сприяння благодійного фонду “Віза” ще торік тут відремонтували приміщення класів, де діти вивчають чеську мову.

“Насамперед ми розробили проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту покрівлі загальною вартістю 850 тис.грн. З міського бюджету на ремонтні роботи виділено 500 тис.грн, з обласного – передбачено 350 тис.грн. Ще 380 тис.грн надійшло від благодійного фонду “Віза”. Відтак зможемо відремонтувати і дах, і головний фасад школи”, – повідомив Адам Юрко.
 

Про Захід